Junioras

  Vicaría «Ntra. Sra. de la Altagracia» Rep. Dominicana

1. Hna. Loreta Mejia Lanieve 2. Hna. Susi Yuleni Moreta Carmona

  Vicaría «Estrella del Mar» Timor Leste – Kupang

 1. Hna. Fátima Soares 15. Hna. Elisa Rosalina de Deus
 2. Hna. Joaninha dos Santos da Silva 16. Hna. Susana Moniz de Araujo
 3. Hna. Raquela de Deus 17. Hna. Adelina de Fátima Bene
 4. Hna. Francisca Maia da Silva 18. Hna. Fabiana Soares
 5. Hna. Isabel Madeira Ximenes 19. Hna. Teresinha Martins
 6. Hna. Deolinda Pereira Ximenes 20. Hna. Aldina Fátima
 7. Hna. Natalia dos Reis 21. Hna. Veronica Lonae
 8. Hna. Pedrolinda María Martins 22. Hna.Duke de Jesús
 9. Hna. María de Fátima Martins 23. Hna. Isabel Daimana
10. Hna. Emelinda de Jesús Marcal 24. Hna. Feliciana Fátrima Concecao
11. Hna. Zeza Miquelina Barros de Jesus 25. Hna. Olinda Martins
12. Hna. Celestina Gusmao 26. Hna. Armanda Quebo
13. Hna. Zulmina Concecao 27. Hna. Fabiola Baquita
14. Hna. Aurelia Genoveva da Cunha 28. Hna. Cidalia Martins

  Vicaria «Mater et Decor Carmeli» Indonesia

1. Hna. Mustica Sianturi 18. Hna. Kristina Lali Seingo
2. Hna. Novita Tris Inggrita Nino 19. Hna. María Vebriani Zaun
3. Hna. Yustina Angela 20. Hna. Lusia Renita Ate
4. Hna. Katarina Agnesia Rawi 21. Hna. Petronela Susanti Dowa
5. Hna. Rasdiana Irman Wea 22. Hna. Butet Martina Simanulang
6. Hna. Melva Pasaribu 23. Hna. Yublina Kaka Camo
7. Hna. Fransiska Ambarita 24. Hna. María Nerista Bala
8. Hna. Imelda Amelia Simbolon 25. Hna. Dianyta Sihole
9. Hna.  Edith Theresia Nada 26. Hna. Desta Olivia Simamora
10. Hna. María Alexia Sufanti Sa 27. Hna. María Dorotea Muda Rondi
11. Hna. Sri Putri Lingga 28. Hna. Tioma Uhur Lingga
12. Hna. Adehuise Lauri Ursula Yoteni 29. Hna. Anastasia Endang Tamba
13. Hna. Yanti Simanjutak 30. Hna. Hirim Marito Bonifasius Aritonang
14. Hna. Raja Santa Sinaga 31. Hna. Cyndi Sevlin Manihuruk
15. Hna.  Pesta Melinda Manalu 32. Hna. Anna Kristiani Gholi
16. Hna. Jennis Lamtiar Simbolon 33. Hna. Caecilia Angela Mariana Sitanggang
17. Hna. Sisilia Panjaitan

  Vicaría «Fleur du Carmel» Rwanda – Burundi

1. Hna. Helena Kaneza 14. Hna. Pauline Mukangenzi
2. Hna. Donatha Mukamurukundo 15. Hna. Claudine Uwoyiremeye
3. Hna. Claudine Mukashyaka 16. Hna. Leocadie Mujawamariya
4. Hna. Louise Umutesi 17. Hna. Marie Chantal Mukamanzi
5. Hna. Bertine Muyizere 18. Hna. Petronille Nyiramariya
6. Hna.  Jeanne d ‘ Arc Nyiransengiyumva 19. Hna. Constantine Uwanyirigira
7. Hna. Victoria Nyiraiyambere 20. Hna. Magnifique Nzoyisaba
8. Hna. Console Nyiranteziryayo 21. Hna. Eugenie Yamfashije
9. Hna. Devota Izanyiyereka 22. Hna. Anitha Akimana
10. Hna. Patricie Nyirandaberetse 23. Hna. Odette Kabanyana
11. Hna. Angelique Mukeshimana 24. Hna. Consoleé Nyirahabimana
12. Hna. Emerita Akimanizanye 25. Hna. Julienne Impuhwezayo
13. Hna. Pascasie Uwabakuza 26. Hna. Claudine Uwamariya
27. Hna. Pacifique Batete

Vicaría » Ntra. Sra. del Monte Carmelo» España – Portugal

1. Hna. María del Carmino Olivera Esteve   3. Hna. Vitana Pierre
2. Hna. Josephine Nyirabakarani

Vicaría «Ntra. Sra. de la Providencia» Puerto Rico

1. Hna. Gabriela Angulo Muñiz   2. Hna. Katiana Rosario Lebrón

«Delegación San Martín de Porres» Perú

1. Hna. María Mediatrice Uwamariya 2. Hna. Claudine Izangenera
3. Hotmaria Simbolon
julio 2023